• hirdavatgani

Küçük Bütçeli Ev Dekorasyan Fikirleri

Güncelleme tarihi: 29 Nis 2020

Hepimiz zaman zaman yaşadığımız alanları yenilemek,renklendirmek istiyoruz. Fakat her zaman bütçelerimiz yenileme yapmak için yeterli olamayabilir.Küçük fikirlerle evlerimizin daha renkli ve sıcak görmesini sağlayabiliriz. Yapabileceğiniz ufak dokunuşlarla kendinizi ve ailenizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.
-Öncelikle yastık kılıflarınızı değiştirebilirsiniz. Daha renkli ve geometrik şekilli kılıflar alanları oldukça hareketlendirir .Eğer el becerenize güveniyorsanız,sizler de kendi yastık kılıflarınızı tasarlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak koltuğunuzun üzerine koyabileceğiniz bir örtüyle baştan yaratabilirsiniz.

-Fotoğraflarınızı tablo halinde bastırarak anılarınızı yaşatabilirsiniz.Tabloları zevklerinize göre konumlandırarak estetik bir görüntü elde edebilirsiniz.-Evlerinizin havasını ısıtacak yeni modern lambaderleri tercih edebilirsiniz. Hem loş aydınlatma hem de modern tasarımlarıyla evinize sıcaklık katacaktır.-Dekoratif ve kokulu mumlar tercih edebilirsiniz.-Alanlarınızı genişletmek için dekoratif aynalar tercih edebilirsiniz.Salonlarınızı daha ferah ve daha geniş görünmesine yardımcı olacaktır.


14 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör